{{user.tamisim}}

Başkana Sor

Merhaba sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yorumlarınız bizim önemlidir sayfamıza üye olarak yorumlarınızı yazabilirsiniz. 

- CHP Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Remzi Albayrak

Yorumlar

Yorumlar 4

 • Serdar Yaşırtu
  Serdar Yaşırtu
  Mart 28, 2019 - 16:31:21Cevapla

  Merhaba Öncelikle başarılar dilerim MEB tam gün eğitim kararı aldıktan sonra geçen yıl Oğuzhan ilkokulu pilot okul olarak seçilmişti 30 olan sınıf mevcudu 48 e çıktı eski lunaparkta hizmet mührü olarak lanse edilen cami yapımı yerine okul yapılması gereklidir belki geç kalınmıştır ama değerlendirmenizi rica ederim. İkinci konu ara sokaklarda 7-8 metrelik kaldırımlara gerek yok belki ağaç ekimi şartı getirilerek bahçe yapılması izni verilmesini tekrar değerlendirmenizi rica ediyorum bu şekilde sokaklarımız güzelleşecektirTeşekkürler

 • Fatih Özaydın
  Fatih Özaydın
  Eylül 26, 2019 - 02:58:41Cevapla

  Başkanım merhabalar. Öncelikle İtfaiye Daire Başkanlığı göreviniz hayırlı olsun. İstanbul'da itfaiyeci eksiği olduğu ve alım yapılacağına dair haberler alıyoruz. Bildiğiniz üzere 40'ın üzerinde bu mesleğin üniversitelerde "Sivil Savunma ve İtfaiyecilik" adı altında bölümü var. Bizler bu meslek için üniversiteye hazırlandık, gittik ve senelerimizi harcadık, mezun olduk kpss'ye çalıştık ve birçoğumuz önceki atamalardan dolayı C ehliyet aldı. Yani demem o ki bizler bu mesleğin içine girmek için elimizden geleni yaptık. Mesleğin içine girdiğimizdede bu mesleği geliştirmek ve ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız. Sizden tek isteğimiz yapılacak olan alımlarda bu mesleğin okulunu okuyanlara öncelik vermenizdir. Herşey gönlünüzce olsun.

 • Berrin Kelleci
  Berrin Kelleci
  Aralık 24, 2019 - 09:20:06Cevapla

  Merhaba Başkanım öncelikle görevinizde başarılar dilerim.Bizler itfaiyecilik ve yangın güvenliği lisesinden mezunuz..Lise boyunca aldıgımız eğitimlerin yanı sıra ibb itfaiyesinde staj gördük.Teknik eğitimin yanı sıra işi sahada da öğrendik.Bu bilgi ve donanıma sahipken bu işin okulunu okumuşken bizlerde bu mesleği icra etmek istiyoruz.Alımlarda kadınları da şartlar da görmek istiyoruz.Gereğinin yapılmasını arz ederiz.

 • Yusuf sabancı
  Yusuf sabancı
  Aralık 27, 2019 - 11:33:07Cevapla

  Merhabalar Sayın Başkanım. Öncelikle görevinizde başarılar dilerim. Bizler lisede itfaiyecilik lisesi mezunuyuz (itfaiyecilik ve yangın güvenligi) Profesyonel bir şekilde 3 yıl egitim gördük. Gerek istasyonlarda gerekse okullarımızda.. Yapılacak olan alımlarda liseli itfaiyecilerden alınmasınıda istiyoruz. Gereginin yapılmasını arz ederiz.

Yorum Yaz